2 בספטמבר 2014 | 14:29
חדשות חמות
אתה נמצא כאן: ראשי / שמועות / שמועה | סמסונג תשיק את ה"גלקסי נוט 3" הרבה יותר מוקדם ממה שציפינו

שמועה | סמסונג תשיק את ה"גלקסי נוט 3" הרבה יותר מוקדם ממה שציפינו

וודאי רבים כבר שמו לב כי סמסונג נמצאת, בימים אלה, בשיאן של שלל שמועות בנוגע למכשיריה העתידיים וביניהם שלל דגמים ל"לגלקסי S4". עם זאת, המכשיר אליו מופנית הציפייה הגבוהה ביותר הוא הדגם הבא בסדרת הטאבלט-פונים של סמסונג וזהו ה"גלקסי נוט 3". כעת, על פי דיווח חדש, נראה כי סמסונג צפויה להשיק אותו כבר ביולי-אוגוסט הקרוב. galaxy note 3 rumor

על פי הדיווח שמגיע מאתר בשם DigiTimes, סמסונג תשיק את ה"גלקסי נוט 3" בין חודשים יולי-אוגוסט. סביר להניח כי משמעות הדבר היא שהמכשיר יוכרז כמספר שבועות לפני כן, וייתכן וההכרזה תיערך ב-20 ליוני- בו מתרחש האירוע של סמסונג.

כזכור, התאריך הקודם אשר נגע להשקת ה"גלקסי נוט 3" היה דווקא בתערוכת IFA 2013 שתיערך בספטמבר. הסיבה המשוערת להקדמת ההשקה היא הכרזתו הקרבה של האייפון הבא של אפל שצפוי להיות מהפכני בתחומו וגם להיות זה שישיב את אפל למסלולה. פרט נוסף שיש לציין בנוגע לאייפון הבא הוא שאפל כבר הודיעה כי היא מתכננת למכור מעל 20 מיליון יחידות של המכשיר מדי חודש.

ומה בנוגע למפרט? הדיווח של הפעם לא חשף כלל פרטים בנוגע למפרט המכשיר. עם זאת ואם להסתמך על שמועות קודמות, ה"גלקסי נוט 3" צפוי לכלול:

  • מסך 5.99 אינץ' ברזולוציית Full HD.
  • מעבד מדגם Qualcomm Snapdragon 800.
  • זיכרון RAM בנפח 3GB.
  • מצלמה אשר מסוגלת לצלם תמונות באיכות מרשימה מאוד.

על אף העובדה כי נשמע שמדובר על מידע מעודד למדי, יש לציין כי האתר אשר הפיץ אותו אינו ידוע באמינות דבריו בעבר, ולכן קיים סיכוי סביר כי גם הפעם ישנם אי-דיוקים. עם זאת, אנחנו נמשיך לעקוב אחר הדיווחים בנושא וכמובן נעדכן אתכם בעת הצורך.

מה דעתכם על ה"גלקסי נוט 3", עד עכשיו? שתפו אותנו.

תודה לדניאל טרבלסי אשר הפנה את תשומת ליבי לעדכון.

אודות אורן

שמי אורן. בן 20. מהאתר למדתי הרבה ועכשיו הגיע הזמן שאתרום מהידע שלי. ברשותי מכשיר מדגם Nexus 5 מבית גוגל ו-LG בגרסת 4.4.3 (KitKat) וטאבלט מדגם Xoom מבית מוטורולה בגרסת 4.0.4 (Ice Cream Sandwich). אשמח לסייע בכל בעיה / שאלה / בקשה / הצעה במייל: iandroidil.help@gmail.com.
  • david79

    מחכה לו כבר.נקווה שהמסך יהיה כמו שתמיד אמרו 6.3