3 בספטמבר 2014 | 5:02
חדשות חמות
אתה נמצא כאן: ראשי / משחקים / Fun Run- המשחק מרובה המשתתפים שהצליח לשגע את העולם

Fun Run- המשחק מרובה המשתתפים שהצליח לשגע את העולם

[googleplay url="https://play.google.com/store/apps/details?id=no.dirtybit.funrun"]

במשך כל שנה אנו נתקלים במשחקים המיועדים לפלטפורמות השונות והם מצליחים לשלוט על עולם המשחקים למשך תקופה של מקסימום עד מספר חודשים. בעבר, משחקים אלו כללו את Angry Birds, Temple Run ועוד רבים וטובים. כעת, מגיע המשחק החדש שמעוניין לשבות את ליבנו וזהו Fun Run.

Fun Run

המשחק, אשר שוחרר ל-IOS ולאנדרואיד לפני לא הרבה זמן וכבר הספיק לצבור מעל 22 מיליון שחקנים ברחבי העולם ודירוג של 4.3 מתוך 5 בגוגל פליי, הינו משחק המבוסס על מספר משתתפים.

המשחק עצמו אינו שונה ברובו ממשחקי מירוצים אחרים. עם זאת, השוני העיקרי הפעם נובע מהאפשרות שלנו לשחק מול עד ארבעה מתוך החברים שלנו ולהשוות תוצאות. כמובן שגם ניתן לבצע משחק מול שחקנים אחרים ברחבי העולם.

כמו בכל משחק מירוצים סטנדרטי- מטרתכם היא לנצח את המשתתפים הנוספים הנמצאים אתכם על אותו המסלול. לרשותכם עומדים מסלולים מגוונים בהם ניתן להתחרות. על מנת להתחרות, תוכלו לעצב את הדמות שלכם, להוסיף לה כוחות, עזרים ועוד. נשמע קל? תחשבו שוב.

אתם מוזמנים לנסות את המשחק אשר מוצע להורדה בחינם דרך הגוגל פליי ולמכשירי אנדרואיד 2.2 ומעלה- טאבלטים וסמארטפונים כאחד. 

אודות אורן

שמי אורן. בן 20. מהאתר למדתי הרבה ועכשיו הגיע הזמן שאתרום מהידע שלי. ברשותי מכשיר מדגם Nexus 5 מבית גוגל ו-LG בגרסת 4.4.3 (KitKat) וטאבלט מדגם Xoom מבית מוטורולה בגרסת 4.0.4 (Ice Cream Sandwich). אשמח לסייע בכל בעיה / שאלה / בקשה / הצעה במייל: iandroidil.help@gmail.com.